Akcesoria

Klatki, woliery, zabawki, poidełka, pojemniki na karmę oraz wiele innych przydatnych przedmiotów. Znajdziesz tu inspiracje, porady i polecane akcesoria dla szynszyli.

 
Akcesoria dla szynszyli potrzebne rzeczy dla pupila

Akcesoria dla szynszyli – potrzebne rzeczy dla pupila

Pluszowe domki i kolorowe hamaki, ekologiczne zabawki i drewniany stojak do wspinaczki. Ciężka, duża miska, poidło, bezpieczny paśnik i duża kąpielówka. Jakie są obowiązkowe akcesoria dla szynszyli? Jakich rzeczy potrzebujemy jeszcze zanim szynszyla pojawi się w naszym domu?

| 24 komentarze


Hamak dla szynszyli - konieczność czy fanaberia

Hamak dla szynszyli – konieczność czy fanaberia?

Kolorowe i mięciutkie, zwykle wykonane z polaru lub delikatnej bawełny. Dwupiętrowe, prostokątne, kwadratowe i narożne. Zawieszone na karabińczykach, łańcuszkach lub sznurkach. Rodzajów hamaków jest naprawdę dużo. Tylko czy rzeczywiście hamak dla szynszyli jest naszym pupilom potrzebny?

| 11 komentarzy


Domki dla szynszyli - Dlaczego każda szynszyla ich potrzebuje

Domki dla szynszyli – Dlaczego każda szynszyla ich potrzebuje?

Domki drewniane lub materiałowe. Narożne, kwadratowe, albo prostokątne. Parterowe lub piętrowe, jadalne i niejadalne. Rodzajów domków dla szynszyli jest mnóstwo. Zachęcają do kupna swoją nietypową kolorystyką, kształtem czy ciekawym wzornictwem. Jakie są rodzaje domków dla szynszyli? Jak wybrać odpowiedni domek dla pupila? Czy domki dla szynszyli są im naprawdę potrzebne?

| 15 komentarzy


woliera dla szynszyli - mój nowy projekt

Woliera dla szynszyli – mój nowy projekt

Wielka, przestronna i gustowna – pasująca niemal do każdego wnętrza. A co najważniejsze, praktyczna, wygodna i ergonomiczna, szczególnie dla szynszylowych lokatorów. Taka jest nowa woliera mojego projektu.

| 31 komentarzy


Kołowrotek dla szynszyli

Kołowrotek dla szynszyli

Długie skoki, głośny tupot małych łapek, zimny wiatr w mięciutkim futerku i ta niesamowita prędkość biegu. Tak, to szynszyla na kołowrotku. Jak ważny jest kołowrotek dla szynszyli i jak wpływa na psychikę zwierzęcia? Jakie są rodzaje przyrządów do biegania oraz jak wybrać odpowiednią, a przede wszystkim bezpieczną zabawkę do biegania?

| 16 komentarzy

 
Nieodpowiednie klatki dla szynszyli - szynszyle - chillbill

Nieodpowiednie klatki dla szynszyli

W klatce ciasno, smutno i ciemno. Wszędzie tylko pordzewiałe kraty i popękane półki. Nie ma gdzie skoczyć, nie ma jak się odbić, pozostało więc tylko siedzieć w bezruchu. A to tylko kilka problemów nieodpowiedniej klatki dla szynszyli.

| 3 komentarze


W czym przechowywać jedzenie dla szynszyli

W czym przechowywać jedzenie dla szynszyli?

Plastikowe, pojemniki czy szklane słoiki? Bawełniany worek, a może metalowa puszka lub kartonowe pudełko? Wybór opakowań do segregacji pożywienia dla szynszyli jest ogromny. Jak więc znaleźć odpowiednie pojemniki, w których moglibyśmy przechować siano, suszone zioła i gałęzie dla naszego pupila?

| 4 komentarze


Podłoże do klatki dla szynszyli - szynszyle - chillbill

Podłoże do klatki lub woliery dla szynszyli

Wybór podłoża do klatek lub wolier jest ogromny, ale tylko nieliczne nadają się jako ściółka dla szynszyli. Jak więc z pośród tylu dostępnych rodzajów wybrać dobre, bezpieczne i odpowiednie podłoże do klatki lub woliery dla szynszyli?

| 7 komentarzy


Jak podróżować z szynszylą

Jak podróżować z szynszylą?

Podróż ze zwierzęciem to dość duży kłopot, zwłaszcza z tak małym i płochliwym gryzoniem jakim jest szynszyla. Jak więc prawidłowo przygotować siebie i zwierzę do wyprawy?

| 6 komentarzy


Projekt woliery dla szynszyli

Projekt woliery dla szynszyli

Woliera to świetny pomysł nie tylko na większe lokum dla szynszyli, ale także na ciekawy wystrój naszego mieszkania. Starannie zaprojektowana, z dbałością o najmniejszy szczegół, może stać się piękną atrakcją każdego pomieszczenia.

| 24 komentarze