O mnie

Z szynszylami jestem związana od ponad 15 lat, poświęcając im swój niemal cały wolny czas. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, głównie z literatury zagranicznej, a także dzięki obserwacji zachowań i zwyczajów tych zwierząt.

Jestem posiadaczką czarnego kota Merlina, tajskiego kota Theo oraz trzech sympatycznych szynszyli: 15-letniego Bandziorka, 14-letnego Egona i 5-letniego Billy'ego. To właśnie one zainspirowały mnie do stworzenia bloga, który (mam nadzieję) pomoże Ci poszerzyć wiedzę o tych wspaniałych zwierzątkach futerkowych.

O blogu


Celem bloga ChillBill jest propagowanie wiedzy o szynszylach oraz edukacja w zakresie odpowiedzialnego, pełnego szacunku i miłości podejścia do tych zwierząt, jako pełnoprawnych członków rodziny. Wszystkie zamieszczone na blogu informacje są moją subiektywną opinią. Opierają się jednak na wieloletnim doświadczeniu w hobbistycznej hodowli (nierozrodowej), obserwacjach oraz światowych badaniach z zakresu żywienia, zdrowia i psychologii tych zwierząt.

Współpraca


Zapraszam do współpracy producentów zdrowych karm, ziół i akcesoriów dla szynszyli, a także sklepy zajmujące się sprzedażą takich produktów. Podejmując się recenzji, piszę zarówno o zaletach, jak i wadach produktu, a wszystkie zdjęcia są realne i wykonane przeze mnie. Jeśli produkt jest dobry, z pewnością zostanie doceniony.

Moi czytelnicy darzą mnie zaufaniem, dlatego starannie wybieram firmy, z którymi współpracuję. Polecam jedynie takie produkty, które są dobrej jakości i odpowiednie dla szynszyli, z których sama korzystam lub chętnie bym korzystała i są zgodne z tematyką mojego bloga.

kontakt: chillbill@chillbill.pl

Uwaga! Nie udzielam porad dotyczących szynszyli, wolier, łączenia, zdrowia, itp. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek informacji o szynszylach, zapoznaj się z treścią tego bloga lub skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Nasz zespół


Szynszyle nie są "zwykłymi gryzoniami". Podobnie jak w przypadku wszystkich innych zwierząt, każdy osobnik ma swój własny, indywidualny charakter, nawyki, upodobania i sympatie. Każdy jest inny i na swój sposób wyjątkowy. Każdy z nich ma też swoją własną historię do opowiedzenia.

Wybierz swojego bohatera i poznaj jego historię