Szynszylowy Blogmas - Misja Choinka - szynszyle - chillbill

Szynszylowy Blogmas – Misja Choinka!

| 1 Komentarz

Chata wysprzątana? – Tak! Świąteczne pierniczki upieczone? – Tak! Prezenty kupione? – Tak! A choinka ubrana? – jeszcze nie!

Do szybkiej akcji „Ubrać Choinkę” wkroczyło trzech niezawodnych specjalistów: Bandziorek, Egon i Billy, którzy od razu wzięli sprawy w swoje łapki. Ci mali, świąteczni pomocnicy w błyskawicznym tempie pomogli mi dobrać odpowiednie zestawienie kolorystyczne bombek, łańcuchów oraz innych ozdób, nadając choince niepowtarzalnego stylu.

Czas ubrać choinkę!

Poprzez krótką fotorelację chciałabym pokazać jak chłopaki poważnie potraktowali powierzone im zadanie.

Wszystko na swoim miejscu

Bandziorek (najstarszy z całej szynszylowej grupy) osobiście, z niezwykłą precyzją, wieszał każdą ozdobę choinkową.

Szynszylowy Blogmas - szynszyla Bandziorek

Najważniejsze jest jedzonko

Billy najmłodszy z ekipy zajął się kontrolą jakości zawieszanych ozdób. Niestety w związku z tym, żaden z jadalnych przedmiotów nie zdążył znaleźć się na choince.

Szynszylowy Blogmas - szynszyla Billy

Artystyczny nieład

Wielki esteta, artysta i miłośnik sztuki Egon z niezwykłą starannością dbał o każdy element wystroju choinki tak, aby cała kompozycja była idealna, a wszystkie ozdoby pasowały do siebie doskonale.

Szynszylowy Blogmas - szynszyla Eguś

Idealny łańcuch wybrany

Billy stracił nadzieję, na to że znajdzie jakąś smaczną jadalną ozdobę choinkową i zabrał się za kolejne powierzone mu zadanie, czyli wybór odpowiedniego łańcucha na choinkę.

Szynszylowy Blogmas - szynszyla Billuś

Bandzio tkwi w szczegółach

Jeszcze ostatnie poprawki, jeszcze kilka świątecznych elementów osobiście wybranych przez Bandziorka i za moment choinka miała być gotowa…

Szynszylowy Blogmas - szynszyla Bandzia

Bo liczą się chęci

Godziny ciężkiej pracy, kilkanaście skradzionych bombek i dekoracji, uprowadzone i pochowane łańcuchy, zjedzone suszone jabłka i obgryzione papierowe ozdoby – oto efekt pracy małych, szynszylowych pomocników.

Szynszylowy Blogmas - szynszyla Bandzia i Billy

Świąteczny Czas

A Wam jak idą przygotowania do świąt i czy Wy również wynajęliście swoich małych szynszylowych ekspertów do pomocy w świątecznych przygotowaniach?

Domki dla szynszyli

Autor artykułu

Autorka bloga ChillBill. Miłośniczka zwierząt, której największą pasją są szynszyle. Od wielu lat zajmuje się obserwacją tych gryzoni, poświęcając im wolny czas. Dumna posiadaczka czarnego kota Merlina i tajskiego kota Theo, samoyeda Nanook'a oraz dwóch sympatycznych szynszyli: 19-letniego Bandziorka i 4-letniego Owena.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa do artykułu są własnością jego autora. Kopiowanie, modyfikowanie i cytowanie artykułu bez jego zgody jest zabronione.

Jedna odpowiedź do “Szynszylowy Blogmas – Misja Choinka!”

  1. Timmy pisze:

    Wesołych Świąt Bandzior i spółka! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie artykuły (zobacz wszystkie)