Ciekawostki

Jakie są wady bycia szynszylą? A jakie zalety? Czego lepiej nie mówić, aby jej nie podpaść? Jakie imię będzie najlepsze? Czy jesteś szynszylomaniakiem? Jakie są zalety i wady posiadania szynszyli? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziesz w niniejszym dziale – Ciekawostki o szynszylach.


Szynszylowe Halloween

Szynszylowy Halloween

Złowrogo spoglądające nietoperze, wykrzywione grymasy dyń, tańczące kościotrupy, a w oddali głośny śmiech wiedźmy. Tak wygląda najmroczniejszy czas w roku, czyli Halloween. A jak wygląda szynszylowy Halloween? Oto kilka szynszylowo – halloweenowych ujęć z ostatniej sesji zdjęciowej.

| 2 komentarze


7 przesądów o czarnej szynszyli

7 przesądów o czarnej szynszyli

Mała, czarna puchata kulka przebiegająca nam drogę. Nagły pisk i tupot małych stóp. Czy czarne szynszyle podobnie jak czarne koty przynoszą pecha? Oto 7 przesądów o czarnej szynszyli.

| 0 Komentarzy


Szynszyle w kosmosie

Szynszyle w kosmosie

Była już Czarodziejka z Księżyca i Motomyszy z Marsa. Teraz przyszedł czas na szynszyle w kosmosie! Tym bardziej, że to właśnie gryzonie odgrywają kluczową rolę w wielu badaniach kosmicznych. Jak gryzonie radzą sobie w kosmosie? Oto kilka zdjęć z kosmicznej, szynszylowej sesji zdjęciowej.

| 0 Komentarzy


Opowieść Billy'ego

Opowieść Billy’ego

Nazywam się William Puchałek. Poza Waszą planetą znany wszystkim jako niebywale skuteczny Agent B (X582). Na Ziemi kojarzony pod skróconą nazwą imienia, czyli Billy. Nadszedł czas, aby się ujawnić i wreszcie opowiedzieć swoją historię.

| 1 Komentarz


Czego może nauczyć nas szynszyla

Czego możemy nauczyć się od szynszyli?

Wydawać by się mogło, że szynszyle to tylko małe, puchate i niepozorne gryzonie, które w żaden sposób nie mogą wpłynąć na nasze życie. Nic bardziej mylnego. W szynszylach, podobnie jak w innych zwierzętach tkwi siła, a ich zwyczaje i zachowania mogą nas wiele nauczyć. Pomogą nam również przystanąć i spojrzeć na pewne sprawy w zupełnie inny sposób.

| 8 komentarzy


jak szynszyle okazują radość

Jak szynszyle okazują radość?

To bardzo często pojawiające się pytanie, szczególnie wśród osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z szynszylami. A więc, jak szynszyle okazują radość i czy w ogóle potrafią okazywać emocje?

| 5 komentarzy


szynszylowe walentynki

Szynszylowe Walentynki

Czerwone serca, pyszne czekoladki, pluszowe misie i miłosne kartki. Do tego oczywiście kwiaty, a wraz z nimi miłosne gesty. Tak wygląda ten romantyczny czas dwóch kochających się osób. A jak wyglądają szynszylowe Walentynki? Oto kilka walentynkowo-szynszylowych zdjęć z ostatniej sesji zdjęciowej.

| 9 komentarzy


Szynszyle - najważniejsze informacje

Szynszyle – Najważniejsze informacje

Szynszyle to bardzo sympatyczne gryzonie o charakterystycznym kulistym kształcie i przyjaznym usposobieniu. Stają się coraz bardziej popularne jako domowy pupil i zwierzęcy członek rodziny. Co to jest szynszyla? Jakie wymagania żywieniowe posiada szynszyla? Jak w prawidłowy sposób opiekować się szynszylą? Oto najważniejsze informacje o szynszylach.

| 0 Komentarzy


7 grzechów głównych przeciętnego posiadacza szynszyli

7 grzechów głównych przeciętnego posiadacza szynszyli

Pycha, lenistwo czy gniew? A może zazdrość lub nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu? Niezależnie od tego jak dobrym i kochającym opiekunem starasz się być dla swojego pupila, któryś z tych niegodziwych czynów możesz nieświadomie popełniać. Sprawdź i przekonaj się, czy jest choć jedno przewinienie, które dotyczy i ciebie.

| 0 Komentarzy

 
8 cech idealnej szynszyli

11 cech idealnej szynszyli

Czy szynszyla to zwierzę idealne? Z pewnością tak. A przynajmniej chcielibyśmy, aby tak było. Oto 11 cech idealnej szynszyli, dzięki którym nasze życie byłoby łatwiejsze.

| 4 komentarze


5 supermocy szynszyli

5 supermocy szynszyli

Choć na pierwszy rzut oka szynszyle wyglądają na pulchne, powolne i niezdarne stworzenia, w rzeczywistości drzemie w nich ogromna moc i potencjał. Decydując się na sprowadzenie ich do domu, warto poznać przynajmniej ich podstawowe zdolności. Oto 5 z nich.

| 4 komentarze