Szynszylowy Blogmas - Misja Prezenty - szynszyle - chillbill

Szynszylowy Blogmas – Misja Prezenty!

| 4 komentarze

Pyszne ciasta upieczone? Tak! Potrawy zrobione? Tak! Choinka ubrana? Tak! A prezenty zapakowane? – Jeszcze nie!

Do akcji „Zapakować prezenty” wkroczyło trzech wyjątkowych, świątecznych pomocników: Bandziorek, Egon i najmłodszy z grupy Billy, którzy niezwykle poważnie potraktowali powierzone im zadanie.

Czas zapakować prezenty!

Poprzez krótką fotorelację chciałabym pokazać jak chłopaki profesjonalnie zabrali się do wyznaczonego im zadania.

Gustownie dobrane ozdoby

Bandziorek jako najstarszy z szynszylowej grupy dostał poważne zadanie. Musiał nie tylko opakować prezenty w papier, ale też każdy podarunek z osobna odpowiednio i gustownie przystroić świątecznymi ozdobami.

Szynszylowy Blogmas - Bandziorek i prezenty

Szynszylowa kaligrafia

Egusiowi jak się okazało powierzono jedno z trudniejszych zadań. Każdy podarunek musiał odpowiednio podpisać imieniem obdarowywanej osoby. Niestety nie do końca sprostał zadaniu, ponieważ jak twierdzi ma za małe łapki, by utrzymać ołówek.

Szynszylowy Blogmas - zapracowany Egon

Dekoracje na swoim miejscu

Billuś otrzymał wydawałoby się dość proste zadanie. Miał jedynie sprawdzić czy każdy element ozdobny prezentu jest odpowiednio przymocowany i czy znajduje się na swoim miejscu.

Szynszylowy Blogmas - szczegółowy Billy

Najważniejsze jest jedzonko

Po chwili jednak mały Billy zabrał się za konsumpcję jadalnych, suszonych elementów wystroju podarunków, twierdząc, że skoro można je zjeść, to szkoda by było żeby marnowały się w roli dekoracji prezentowej.

Szynszylowy Blogmas - łakomczuch Billy

Szynszylowa przysługa

Godziny pracy w pocie czoła, kilkanaście skradzionych szyszek i wstążek, nadgryziony ozdobny papier, zjedzone jadalne ozdoby i obgryzione sznurki – oto efekt pracy małych, szynszylowych pomocników.

Szynszylowy Blogmas - pracujące szynszyle

Wesołych Świąt Wszystkim!

Wraz z Billym, Bandziem i Egonem chcielibyśmy jeszcze raz życzyć Wam Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Domki dla szynszyli

Autor artykułu

Autorka bloga ChillBill. Miłośniczka zwierząt, której największą pasją są szynszyle. Od wielu lat zajmuje się obserwacją tych gryzoni, poświęcając im wolny czas. Dumna posiadaczka czarnego kota Merlina i tajskiego kota Theo, samoyeda Nanook'a oraz dwóch sympatycznych szynszyli: 19-letniego Bandziorka i 4-letniego Owena.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa do artykułu są własnością jego autora. Kopiowanie, modyfikowanie i cytowanie artykułu bez jego zgody jest zabronione.

4 odpowiedzi na “Szynszylowy Blogmas – Misja Prezenty!”

  1. Kamis pisze:

    Wesołych šwiąt:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ostatnie artykuły (zobacz wszystkie)